sobota, 15 czerwca, 2024

Uderzył w betonowy mostek, skasował samochód, na szczęście przeżył

0
Uderzył w betonowy mostek, skasował samochód, na szczęście przeżył
Udostępnij:

25 letni mieszkaniec Skołyszyna stracił panowanie nad samochodem, uderzył najpierw w barierę ochronną, wjechał do przy drożnego rowu, po czym uderzył  w mostek i dachował. Patrząc na wrak samochodu można powiedzieć, że miał dużo szczęścia, że przeżył wypadek.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godz. 13. w miejscowości Trzcinica (gmina Jasło), na drodze relacji Jasło – Gorlice. Kierujący samochodem marki Honda Civic 25-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn prawdopodobnie na łuku jezdni stracił panowanie nad samochodem, po czym zjechał z drogi do przydrożnego rowu, uderzył w betonowy przepust prowadzący do prywatnej posesji, a następnie dachował.

Do wydobycia poszkodowanego kierowcy z wraku samochodu strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Mężczyzna trafił do szpitala w Jaśle gdzie pozostał na dalszym leczeniu na oddziale ortopedii. W trakcie zdarzenia kierowca był trzeźwy.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja, patrząc jednak na wrak samochodu można przypuszczać, że powodem wypadku była nadmierna prędkość.

ew

{gallery}galerie/2015_rok/wrak_samochodu{/gallery}