czwartek, 28 września, 2023

Apel burmistrza Jasła do przedsiębiorców

0
Apel burmistrza Jasła do przedsiębiorców
Ryszard Pabian, Burmistrz Miasta Jasła, fot. arch.
Udostępnij:

Szanowni Państwo,

Sytuacja społeczno-gospodarcza, z którą przyszło nam się zmierzyć w związku z epidemią COVID-19, to bardzo trudny okres dla całego polskiego społeczeństwa, ale w pierwszej kolejności to ciężki czas dla Państwa – Przedsiębiorców.

Rozwój przedsiębiorczości to podstawa rozwoju miasta. To Państwo tworzycie lokalny biznes, dlatego w sposób szczególny zależy nam na poznaniu Państwa opinii.  Z tego względu zwracam się z prośbą o podzielenie się z nami Państwa obserwacjami w zakresie diagnozowanych i przewidywanych problemów wynikających z epidemii COVID-19, jak również innymi uwagami i potrzebami w zakresie wspierania lokalnej przedsiębiorczości.

Na Państwa sugestie, potrzeby, pomysły i wnioski czekamy pod specjalnie uruchomionym adresem mailowym: tarcza@um.jaslo.pl. Swoje uwagi możecie Państwo zgłaszać także telefonicznie do Wydziału Wspierania Przedsiębiorczości +48 13 44 86 371.

Każda Państwa reakcja będzie cennym źródłem informacji niezbędnych do podejmowania skutecznych działań w zakresie wspierania lokalnej przedsiębiorczości.

Jednocześnie chciałbym Państwa zaprosić do podjęcia współpracy i dialogu zmierzającego do stworzenia w naszym mieście miejsca otwartego i przyjaznego dla przedsiębiorców. W tym zakresie serdecznie zachęcam do współtworzenia lokalnej Platformy Współpracy oraz do wpisania się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące podejmowanych przedsięwzięć, szkoleń, analiz, ankiet, raportów, planów, podejmowanych działań i inicjatyw itd.

Osoby zainteresowane taką współpracą proszę o zapisanie się do Newslettera dla Przedsiębiorców dostępnego pod linkiem: https://um.jaslo.pl/pl/newsletter-dla-przedsiebiorcow/.

Przypominam  także, że wszelkie informacje dotyczące działań związanych z jasielską przedsiębiorczością można śledzić na stronie Urzędu w zakładce BIZNES (https://um.jaslo.pl/pl/jasielski-pakiet-pomocowy-dla-firm/).

Z wyrazami szacunku,
Ryszard Pabian
Burmistrz Miasta Jasła

NAJNOWSZE

POPULARNE