poniedziałek, 15 lipca, 2024

SŁOWA na łowach – miejska akcja plakatowa

0
Udostępnij:

Czy próbowaliście kiedyś z zupełnie przypadkowych słów stworzyć chwytliwe hasła? My spróbowaliśmy i już wiemy, że w grupie kreatywność przychodzi znacznie łatwiej niż w pojedynkę!

Miejskiej Bibliotece Publiczne w Jaśle i Zespole Szkół nr 4: dzieci, młodzież oraz dorośli wzięli udział w warsztatach kreatywnego pisania Loesje w ramach projektu Polski-Pomysłowy realizowanego przez Bibliotekę. Teraz nadeszła pora by pokazać mieszkańcom miasta, jak udała się nam zabawa słowem w ramach wrześniowej akcji plakatowej Loesje! Plakaty z hasłami powstałymi podczas warsztatów kreatywnego pisania i kodami QR odsyłającymi do informacji o projekcie niebawem wypełnią miejską przestrzeń i być może staną się inspiracją do własnych prób twórczych mieszkańców. W akcję zaangażowani są wolontariusze. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy i pomocy w realizacji przedsięwzięcia.

Projekt „Polski Pomysłowy” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

Projekt pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Jasła Ryszarda Pabiana.

Partnerzy projektu: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle, Zespół Szkół nr 4 w Jaśle, Zarząd Osiedla Jasło Mickiewicza.

Patronat medialny sprawuje m.in. portal twojejaslo.pl

MBP w Jaśle