Redakcja portalu Twoje Jasło nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w dziale "Z prawa i z lewa". Poszczególne wypowiedzi są prywatnymi opiniami osób podpisanych pod tekstami.

Już wkrótce rozpoczęcie przebudowy JDK, oferty firm budowlanych otwarte!

109

Trwa procedura przetargowa na wyłonienie wykonawcy przebudowy JDK. Wczoraj zostały otwarte oferty firm budowlanych.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy do przetargu przystąpiło 5 firm budowlanych, a najniższą ofertę złożyło KPB w Krośnie S.A., jest jednak ona wyższa od kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia o ponad 100 tys. zł. Teraz władze miasta będą musiały zastanowić się co dalej: unieważnić przetarg, czy wygospodarować brakującą kwotę na zapłacenie większego wynagrodzenia wykonawcy. Prawdopodobnie brakująca kwota pokryta zostanie z „oszczędności” które mogą powstać po rozstrzygnięciu trwającego przetargu na wyłonienie nadzoru inwestorskiego nad inwestycją.

Rozbudowa i przebudowa Jasielskiego Domu Kultury zostanie zrealizowana w ramach projektu pn.: „Podniesienie jakości świadczonych usług poprzez przebudowę infrastruktury kulturalnej Domu Kultury w Jaśle i Liptowskim Mikulaszu” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Współpracy Transgranicznej Rzeczypospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013. Planowane zakończenie inwestycji to 15 września 2015 roku.

O oficjalnych wynikach poinformujemy po rozstrzygnięciu przetargu i podpisaniu umowy z wykonawcą.

Ewa Wawro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj