środa, 10 sierpnia, 2022

Książek bez liku …

0
Książek bez liku …
Udostępnij:

Książek bez liku… ile z nich czytasz? A może chcesz znaleźć dla swoich książek nowego właściciela? 9 maja 2014 r. w godz. 17.00 – 22.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na akcję „Książek bez liku”, w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek „Czytanie łączy pokolenia”.
„Książek bez liku” to akcja polegająca na bezgotówkowej wymianie książek pomiędzy uczestnikami biorącymi w niej udział. Zasady są następuje: Każdy może przynieść dowolną liczbę książek – w stanie nadającym się do użytku. Jeżeli uczestnik akcji znajdzie interesującą go książkę, może w zamian zaproponować jej właścicielowi swoją na wymianę. Książki można dowolnie wymieniać między sobą i negocjować warunki ich wymiany.

Nietrafiony prezent? Pochopny zakup? Lektura, która nie przypadła do gustu albo z której wyrosły już nasze dzieci? Jeżeli na Twojej półce są niepotrzebne książki – przyjdź do Biblioteki i znajdź im nowego właściciela! Wśród „Książek bez liku” na pewno znajdziesz nowe książkowe zdobycze dla siebie.

Czekamy na Ciebie w piątek 9 maja, w godz. 17.00 – 22.00, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, 1p.

MBP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj